Tüm Türkiye'nin 11 aydır kilitlendiği Süper Lig'de şampiyonluk düğümü dün akşam çözüldü. En az şampiyonluk kadar tahminleriyle gündeme oturan Astrolog Meral Güven bu sefer tahmininde yanıldı. Yanılan astrolog Meral Güven açtığı yayında Fenerbahçe taraftarına küfürler savurdu. Sözleriyle herkesi şok eden Güven, sıranın Galatasaray taraftarına da geleceğini söyledi. Süper Lig'de şampiyonluk düğümü son haftada çözüldü. Konyaspor'u deplasmanda 3-1 mağlup eden Galatasaray, sezonu zirvede tamamladı. 

Sarı-kırmızılıların şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından gözlerin çevrildiği Meral Güven, yine geceye damga vurdu. Bu kez Fenerbahçe taraftarını hedef alarak "Yüce mevlama şükürler olsun ki hevesinizi kursağınızda bıraktı." paylaşımında bulunan Güven, açtığı canlı yayında ağza alınmayacak küfürler savurdu. Güven'in açtığı yayını izleyenler duyduklarına inanamadı.

Galatasaray'ın şampiyonluğu sonrası paylaşımlarda bulunan Güven, açıklamalarıyla da olay oldu:

BETER OLUN

Bahçeli: AK Parti ile CHP arasında geniş tabanlı ittifak MHP'nin dileğidir Bahçeli: AK Parti ile CHP arasında geniş tabanlı ittifak MHP'nin dileğidir

"Yüce mevlama şükürler olsun ki hevesinizi kursağınızda bıraktı. Geçen yıl ölmüş çocuğuma küfredip beni tehdit ediyordunuz. Adamın böyle hevesini kursağında bırakırlar. Oh canıma değsin, beter olun.

"ALLAH'A ŞİRK KOŞTUNUZ"

Allah'a şirk koşmak neymiş gördünüz mü? Rabbim sana şükürler olsun dualarımı kabul ettin.

Beni Allah gibi gördünüz, alın bakın sonuca. Beter olun. Öyle küfür edilmez, böyle hevesinizi kursağınızda bırakırlar.

"SIRA SİZE DE GELECEK"

Ben size gidin beni manşet mi yapın dedim? Allah'a ortak koşan insanlar her zaman eksiklerdir. Sıra Galatasaray tarafına da gelecek."

"ALLAH'IN DEDİĞİ OLUR"

Siz benimle dalga mı geçiyorsunuz? Ben üç yıldır hep doğru cevaplar verdim. Bir kez takdir görmedim. Ben salak mıyım? Küfür etmeden önce düşünecektiniz. Trabzonsporlular da heykelimi dikiyordu. Allah'ın dediği olur. Bunu da bir kenara yazın.