Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesi İstanbul - Tekirdağ çevreyolu üniversite mevkiinde İ.D. (31) idaresindeki 34 FDT 958 plakalı araç refüje ve aydınlatma direğine çarparak, karşı şeride geçtikten sonra o sırada İstanbul istikametine giden M.D. (37) idaresindeki 34 EHD 268 plakalı araca çarptı.

Atatürk ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret etmişlerdi! 'Mazbata' skandalında yeni gelişme Atatürk ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret etmişlerdi! 'Mazbata' skandalında yeni gelişme

AW161218_01

Kazada iki sürücü araçta sıkışırken, araçlardan birinde yolcu olarak bulunan bir çocuk yaralandı. Haber verilmesi üzerine bölgeye polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Bölgeye ulaşan ekipler yaralıları sıkıştığı yerden çıkararak hastaneye sevk etti.

AW161218_03

1 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı

Birinin durumu ağır olmak üzere toplamda 3 yaralı hastanede tedavi altına alındı. Hastaneye kaldırılan yaralılardan İ.D. doktorların tüm müdahalelerine rağmen hayatını kaybetti.

AW161218_04

Yol trafiğe kapandı

Kaza sebebiyle Tekirdağ - İstanbul yolu trafiğe tamamen kapandı. Trafiğin kapanmasıyla İstanbul Tekirdağ yolunda kilometrelerce kuyruk oluştu. Bölgedeki polis ekipleri yolun tekrar ulaşıma açılması için çalışma başlatırken, kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.