Bursa'da hava durumu Mayıs ayının son günlerinde değişkenlik göstermesiyle birlikte binlerce kişiye merak ettiriyor. Peki hava 21 Mayıs günü Bursa'da nasıl olacak? İşte hava durumu ile ilgili merak edilenler...

Bursa'da dron destekli 'yaya' denetimi! Yol vermeyen sürücüleri tespit ettiler Bursa'da dron destekli 'yaya' denetimi! Yol vermeyen sürücüleri tespit ettiler

21 Mayıs 2024 Bursa hava durumu

Bursa'da 21 Mayıs 2024 Salı günü hava parçalı bulutlu olacak. Sıcaklık en yüksek 25 derece olurken, en düşük ise 15 derece olması bekleniyor. Bursa'da rüzgar sakin esecek. Genel olarak ılık bir bahar havası etkili olacak. 

Havanın sıcaklığına kanmayın. Bursa'da bugün 13 derecelik serinlikle başladı. Sabah saatlerinde az bulutlu bir gökyüzü ile gün doğumu yaşandı. Öğle saatlerine doğru hava açtı ve güneşli gökyüzü ile birlikte termometreler 17 dereceyi gösterdi. Öğleden sonra hava sıcaklığı 21 dereceye kadar yükseldi ve az bulutlu ve güneşli havada gün batımı gerçekleşti. Akşam saatlerinde hava 20 dereceye kadar düştü ve açık gökyüzü ile geceye girildi. Gece boyunca hava açık olacak ve sıcaklık 18 dereceye kadar gerileyecek.

Haftanın Geri Kalanı:

Çarşamba: Parçalı bulutlu ve güneşli, 28 derece

Perşembe: Gökgürültülü sağanak yağışlı, 25 derece

Cuma: Parçalı bulutlu ve güneşli, 23 derece

Cumartesi: Parçalı bulutlu ve güneşli, 24 derece

Meteoroloji, Perşembe günü beklenen gökgürültülü sağanak yağışa karşı vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyarıyor.