Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 85. yılında sosyal medyada yayılan video büyük tepki topladı. 

"İmam vaazında zat-ı malum olan kişiye rahmet okudu"

Şahıs sosyal medyada paylaştığı videoda "Az önce Gayrettepe'de bulunan camide hutbede herhangi bir şekilde bulunmamasına rağmen, anılmamasına rağmen imam vaazında zat-ı malum olan kişiye rahmet okudu. Ve namazdan sonra da onun ruhuna Kur-an okunup o şekil hediye edeceğini söylediler." şeklinde konuştu.

Naci Görür gözyaşlarını tutamadı! 18 ili tek tek sıralayıp uyardı: "Kaderleri Hatay ve Maraş gibi olacak" Naci Görür gözyaşlarını tutamadı! 18 ili tek tek sıralayıp uyardı: "Kaderleri Hatay ve Maraş gibi olacak"

"Hakkımı helal etmiyorum, raconu kesip geri çıktım"

O sırada çevredeki bir kişi şahsın yanına gelerek lafa girdi ve "Başkan biraz önce camide sen mi..." diye sorunca şahıs, "Aynen bendim o. Hakkını helal et eyvallah. Allah razı olsun" dedi. O sırada yanına gelen kişi, videodaki şahsa sarılırken "Hakkımı helal etmiyorum, raconu kesip geri çıktım. Seninle tartışmaya kalkanın ağzına bir tane patlattım" diye konuştu.

i2

"Bunların arkasında namaz kılınmaz"

Ardından videodaki şahsın "Allah razı olsun. Allah kabul etsin. Bunların arkasında namaz kılınmaz. Bu abimiz de bizimle birlikteydi. Allah kafirleri, müşrikleri kahretsin. Bizleri bu kafirlerden beri etsin. Biz çıktık, başka cami var ileride sağda bir cami var... Maalesef Allah bizi nefsimize bırakmasın." dediği duyuldu.