Bahçeli: AK Parti ile CHP arasında geniş tabanlı ittifak MHP'nin dileğidir Bahçeli: AK Parti ile CHP arasında geniş tabanlı ittifak MHP'nin dileğidir

Türk vatandaşlarının yurt dışında uğradığı saldırıya bir yenisi daha eklendi. Daha önce siyasiler tarafından da tepki gösterilen saldırı haberlerine bir yenisi daha geldi. Türkiye'nin Washington Büyükelçiliği'nde çalışan bir adamın 28 yaşındaki oğlu Kaan Demir  sokak ortasında uğradığı korkunç bir saldırıya kurban gitti. Washington'ın kuzeybatısındaki Takoma bölgesinde Pazar günü kız arkadaşını evine bırakan Demir aracına dönerken saldırıya uğradı. Georgia Caddesi'nde yaşanan olayda Demir'in gaspa uğradığı belirtildi. Olayı Demir'in kardeşi Eren Demir, Washington Post gazetesine anlattı.

Yaşananları Washington Post gazetesine anlatan Demir'in kardeşi Eren Demir, ağabeyinin silahla vurularak öldürüldüğünü, babalarının Türkiye'nin Washington Büyükelçiliği'nde şoför olarak çalıştığını söyledi. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, Demir'in cansız bedeninin kaldırımda bulunduğu kaydedildi. Polis, maske takan iki saldırganın koyu renkli bir araçla kaçtığını açıkladı.