Trendyol Süper Lig'in 10. haftasında Siltaş Yapı Pendikspor ile Fenerbahçe karşı karşıya geldi. Pendik Stadyumu'nda oynanan müsabaka, sarı - lacivertlilerin 5-0'lık üstünlüğüyle sonuçlandı. Pendiksporlu futbolcular Halil Akbunar ve İbrahim Akdağ ise maçın ardından yaşanan olayla gündeme geldi.

Polisle futbolcular arasında gerginlik

Habertürk'ün haberine göre iki futbolcu, Pendiksporlu bir taraftarın ters kelepçe ile gözaltına alınmasının ardından bir polisle gerginlik yaşadı.

Kafes-17 Operasyonu'nda “İskoçlar Çetesi” olarak bilinen organize suç örgütü çökertildi Kafes-17 Operasyonu'nda “İskoçlar Çetesi” olarak bilinen organize suç örgütü çökertildi

Screenshot_11

İki futbolcunun da emniyet görevlileriyle hararetli bir tartışmada olduğu görülürken, bir görevlinin Halil Akbunar'ı boğazından sarıp uzaklaştırmaya çalıştığı anlar dikkat çekti.

Öte yandan her iki taraf arasında da şiddetli tartışmalar ve itişmeler olduğu görüldü.

Ortalık kızıştı

Screenshot_10

İbrahim Akdağ'ın "Fenerbahçe taraftarına bunu yapabilir misin?" diye bağırmasının ardından bir kişinin "Haydut bunlar" şeklinde cevap vermesiyle ortalık daha da kızıştı. İki futbolcu da "Sen kime haydut diyorsun" diyerek o bölgeye yürümek istedi ancak polisler araya girdi.