31 Mart Yerel Seçimleri’nde resmi olmayan sonuçlara göre Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı yüzde 47.72 oy oranıyla kazanan Mustafa Bozbey, Kent Meydanı’nda Bursalılara seslendi.

AW174382_04

Bozbey'den zafer konuşması

Bursalıların izdiham oluşturduğu alanda büyük bir coşku ve havai fişekler eşliğinde karşılanan Bozbey, seçim otobüsünden Bursalılara seslenerek zafer konuşması yaptı.

AW174382_06

Yeşilova Holding, KalDer üyesi şirketlerin temsilcilerini ağırladı Yeşilova Holding, KalDer üyesi şirketlerin temsilcilerini ağırladı

"Bu değişimin kahramanı sizlersiniz"

Kimseyi ayrıştırmayarak herkesin başkanı olduğunu vurgulayan Bozbey, kendisine oy veren vatandaşlara teşekkür ederek, “Herbirinize; sandık sorumlularımıza, avukatlarımıza, ilçe başkanlarımıza, belediye başkanlarımıza, il teşkilatımıza, bizleri bu yolculukta hiçbir zaman bırakmayan gönül dostlarına, Bursa dostlarına, Bursaspor sevdalılarına selam olsun. Bu değişimin kahramanı sizlersiniz. Gerçekten harika bir gündü. Şimdi artık görev zamanı. İlk önce çocuklarımızı gülümseteceğiz. Sonra da bu kenti hep birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu.

AW174382_10
Bozbey açıklamaların ardından halkla beraber uzun süre çalan müzik eşliğinde çiftetelli oynadı.

AW174382_02