Müge Anlı'nın canlı yayınına konuk olan isimlerden birisi bugün de Metin Akpınar'ın ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu'ydu. Kendileriyle tam 14 yıldır görüşmeyen annesi Suphiye Orancı'yı aramak için Müge Anlı'ya konuk olarak katılan Duygu Nebioğlu, annesiyle ilgili olumsuz bir dönüş aldı.

Müge Anlı, Almanya'da yaşayan annenin bulunduğunu ve açıklama olarak, "Benim çocuklarım kimseyi ilgilendirmez. Kocam evde, iyi bir fikir değil konuşmak." ifadesini kullanıp polis çağırdığını söyledi.

Annesinin söyledikleri karşısında deliye dönen Duygu Nebioğlu, "Hangi çocuklarından bahsediyor? İnanamıyorum dediklerine. Siz, çok şey çaldınız benden. O aldıklarınızı bana geri verin. Nasıl görüşmek istemiyorsun? Gel bildiklerini anlatsana. Dayılarıma da tepkiliyim, beni annemle görüştürmediler. Ne olacak bu işin sonu? Anne ara. Anne gel" dedi.

Bursa'da 4 yaşındaki çocuk merdiven boşluğuna düştü Bursa'da 4 yaşındaki çocuk merdiven boşluğuna düştü

Yayına bağlanan ve Uğur Dündar'ın babası olduğunu iddia eden Dilara G. ise ağlayarak, "Buralara kadar geldik. Hayatımızı anlatmak istiyoruz diyorduk geldik o günlere. Sesimiz 40 yıldır aslında çıkıyor. Kendi etrafımızda, herkesten destek istedik. Bunun geçmişi var. Annem genelde hep böyle davranıyor, ben şaşırmadım. Bizimle aynı ülkede bile yaşamak istemiyor. Onunla ilgili haberin etkisindeyim hala." dedi.

"ÜMİT BESEN BİLİYOR" İDDİASI

Bir iddiada daha bulunan Duygu Nebioğlu, "Annem Ümit Besen yüzünden cezaevine girdi." dedi. Ancak telefonla yayına bağlanan Dilara G., kız kardeşinin bu iddiasını yalanlayarak, iddia edilen ismin Ümit Besen olmadığını söyledi.

Kaynak: NTV