Başkan Alinur Aktaş vizyon projelerini açıkladı: Emekliye destek ve gençlere evlilik yardımı Başkan Alinur Aktaş vizyon projelerini açıkladı: Emekliye destek ve gençlere evlilik yardımı

Meteoroloji Bursa için 25 Ocak 2024 hava durumu tahmin raporunu yayınladı.

Bursa bugün 1 derecelik dondurucu soğuk ile güne başladı. Öğle saatlerinde şehir genelinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 9 derece seviyelerinde seyrini sürdürüyor. Öğle saatleri sonrası 13 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerle birlikte çok bulutlu gökyüzü yüzünü gösteriyor. Akşam saatlerinde yer yer hafif yağış ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 7 derece seviyelerinde ölçülüyor. 

BURSA'YA ÖNCE YAĞIŞ SONRA KAR GELİYOR

Meteoroloji’nin hava durumu tahmin raporuna göre tüm hafta etkili olan soğuk havanın yanı sıra yağış geçişleri ve kar için gün gün tarih verilerek uyarı geldi.

YARIN sabah saatlerinde termometreler 4 derece olarak ölçülürken gün içerisinde yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 8 derece seviyelerinde ölçülecek.

CUMARTESİ termometreler sabah saatlerinde sıcaklık 3 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde yer yer yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 8 derece seviyelerinde ölçülüyor.

PAZAR sıcaklık sabah saatlerinde buz kesen havayla birlikte  2 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde bölgesel olarak kar yağış geçişi ve çok bulutlu gökyüzüyle beraber termometreler 5 derece seviyelerinde ölçülecek.

 BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU 

BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU