Meteoroloji Bursa için hava durumu tahmin raporunu yayınladı. Bursa 9 derecelik bir sıcaklık ile güne başladı. Bursa genelinde sabah saatlerinde puslu ve parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı. Öğle saatlerinde şehir genelinde açık ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 17 derece seviyelerinde seyrini sürdürüyor. Akşam saatlerinde açık gökyüzüyle birlikte termometreler 11 derece seviyelerinde ölçülüyor.

SICAKLIK MEVSİM NORMALLERİNİN ÜZERİNDE

YARIN sabah saatlerinde termometreler 8 derece olarak ölçülürken gün içerisinde sisli ve parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 21 derece seviyelerinde ölçülecek.

PERŞEMBE sıcaklık sabah saatlerinde 9 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 21 derece seviyelerinde ölçülecek.

CUMA sıcaklık sabah saatlerinde 8 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 20 derece seviyelerinde seyrediyor.

CUMARTESİ termometreler sabah saatlerinde sıcaklık 7 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 22 derece seviyelerinde ölçülüyor.

BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU

Bursa Osmangazi Belediyesi'nden ilçeye yeni bir park daha Bursa Osmangazi Belediyesi'nden ilçeye yeni bir park daha

BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU