Meteoroloji Bursa için 5 Şubat 2024 Pazartesi günü hava durumu tahmin raporunu yayınladı. Rapora göre Bursa genelinde termometrelerin yükselişte olduğu bir hafta beklenirken sıcaklıkla ilgili de uyarılar geldi.

Bursa 5 derecelik sıcaklıkla güne başladı. Öğle saatlerinde şehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 14 derece seviyelerinde seyrini sürdürüyor. Öğle saatleri sonrası 18 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerle birlikte çok bulutlu gökyüzü etkili oluyor. Akşam saatlerinde parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 15 derece seviyelerinde ölçülüyor.

BURSA’DA YENİ HAFTADA SICAKLIK YÜKSELİŞTE

YARIN sabah saatlerinde termometreler 9 derece olarak ölçülürken gün içerisinde parçalı bulutlu be güneşli gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 20 derece seviyelerinde ölçülecek.

ÇARŞAMBA termometreler sabah saatlerinde sıcaklık 8 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 21 derece seviyelerinde ölçülüyor.

PERŞEMBE sıcaklık sabah saatlerinde 9 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle beraber termometreler 21 derece seviyelerinde ölçülecek.

CUMA sıcaklık sabah saatlerinde 8 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 20 derece seviyelerinde seyrediyor.

BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU

Gençlerden Başkan Alper Taban’a coşkulu karşılama Gençlerden Başkan Alper Taban’a coşkulu karşılama

BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU