Meteoroloji’den Bursa için hava durumu açıklaması… 5 günlük raporuna göre Bursa’da yeni haftada termometreler inişli çıkışlı seyredecek. Sıcaklık ve yağış için gün verilerek uyarı yapıldı.

Bursa 15 derecelik bir sıcaklıkla güne başladı. Öğle saatlerinde şehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü şehre hakim olacak. Bununla birlikte hava sıcaklığı 20 derece seviyelerinde ölçülüyor. Öğle saatleri sonrası 26 derece seviyelerinde, akşam saatlerine doğru termometreler 22 derece olarak ölçülüyor. Akşam saatlerinde parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 18 derece

Bursa’ya perşembe günü yağış geliyor

Bursa’da yeni haftada termometrelerin inişli çıkışlı oluşu sonrası perşembe günü için yağış uyarısı da geldi. Yarın sabah saatlerinde hava sıcaklığı 15 derece seviyelerinde seyrederken termometreler 23 derece seviyelerine kadar tırmanıyor. Çarşamba günü ise sabah saatlerinde 14 derece olarak ölçülürken çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 28 dereceyi gösterecek.

Bursa'da jandarmadan huzur operasyonu! 49 gözaltı Bursa'da jandarmadan huzur operasyonu! 49 gözaltı

Haftanın dördüncü iş gününde (PERŞEMBE) sabah saatlerinde sıcaklığı 14 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde gök gürültülü sağanak yağış geçişleri yer yer yüzünü gösterirken çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 23 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Cuma: Sabah saatlerinde 13 derece olarak ölçülürken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 25 derecelere kadar gerileyecek.

BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU 

BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU