Meteoroloji Bursa için hava durumu tahmin raporunu yayınladı. Sıcaklıkların yükselmesiyle yalancı bahar yaşanırken sıcaklık ve hafta sonu uyarıları da geldi.

Bursa güne 7 derecelik bir sıcaklık ile başladı. Bursa genelinde sabah saatlerinde puslu ve parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı. Öğle saatlerinde şehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 16 derece seviyelerinde seyrini sürdürüyor. Akşam saatlerinde parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 13 derece seviyelerinde ölçülüyor.

BURSA’DA SICAKLIK 20 DERECE ÜZERİNE SABİTLENDİ

YARIN sabah saatlerinde termometreler 9 derece olarak ölçülürken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 21 derece seviyelerinde ölçülecek.

Bursaspor’da Adıyaman FK maç hazırlıkları son buldu Bursaspor’da Adıyaman FK maç hazırlıkları son buldu

CUMA sıcaklık sabah saatlerinde 7 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 20 derece seviyelerinde seyrediyor.

CUMARTESİ termometreler sabah saatlerinde sıcaklık 7 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 22 derece seviyelerinde ölçülüyor.

PAZAR sıcaklık sabah saatlerinde 9 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 21 derece seviyelerinde ölçülecek.

BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

BURSA İÇİN SAATLİK TAHMİN