Meteoroloji Bursa için 24 Ocak 2024 hava durumu tahmin raporunu yayınladı.

Bursa 1 derecelik dondurucu soğuk bir havayla güne başladı. Öğle saatlerine doğru da parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte dondurucu soğuk sürerken termometreler 2 derece seviyelerinde seyrediyor. Öğle saatlerinde şehir genelinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 7 derece seviyelerinde seyrini sürdürüyor. Akşam saatlerinde çok bulutlu gökyüzü yüzünü gösterirken termometreler 5 derece seviyelerinde ölçülüyor.

BURSA’DA KAR TAHMİNİ DEĞİŞTİ

YARIN sabah saatlerinde termometreler 0 derece olarak ölçülürken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 9 derece seviyelerinde ölçülecek.

CUMA sıcaklıklarda sabah saatlerinde 2 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık ise 8 derece seviyelerinde seyrediyor.

CUMARTESİ termometreler sabah saatlerinde hava buz keserken sıcaklık 1 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde yer yer yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 9 derece seviyelerinde ölçülüyor.

PAZAR sıcaklık sabah saatlerinde buz kesen havayla birlikte  2 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde bölgesel olarak kar yağış geçişi ve çok bulutlu gökyüzüyle beraber termometreler 5 derece seviyelerinde ölçülecek.

TSYD Bursa Şubesi Başkanı 3. kez Mehmet Ali Ekmekçi oldu TSYD Bursa Şubesi Başkanı 3. kez Mehmet Ali Ekmekçi oldu

BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ

BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU