Meteoroloji Bursa için hava durumu tahmin raporunu yayınladı. Bursa 13 derecelik sıcaklık ile güne başladı. Öğle saatlerinde şehir genelinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 18 derece seviyelerinde seyrini sürdürüyor.  Akşam saatlerinde yer yer yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 16 derece seviyelerinde ölçülüyor. 

YENİ HAFTADA YAĞIŞ ETKİLİ OLUYOR

YARIN sabah saatlerinde termometreler 10 derece olarak ölçülürken gün içerisinde sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 17 derece seviyelerinde ölçülecek.

ÇARŞAMBA sıcaklık sabah saatlerinde 7 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 12 derece seviyelerinde seyrediyor.

PERŞEMBEtermometreler sabah saatlerinde sıcaklık 7 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde yer yer sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 11 derece seviyelerinde ölçülüyor.

CUMA sıcaklık sabah saatlerinde 7 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde yer yer yağış geçişleri ve  çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 11 derece seviyelerinde ölçülecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (12 ŞUBAT 2024)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

Bursa Osmangazi Belediyesi'nden ilçeye yeni bir park daha Bursa Osmangazi Belediyesi'nden ilçeye yeni bir park daha