Meteoroloji Bursa için 10 Mart 2024 hava durumu tahmin raporunu yayınladı. Rapora göre bugün gün boyunca sıcak ve güneşli hava etkili olurken yeni hafta için gök gürültülü sağanak yağış uyarısı yapıldı.

Bursa 6 derecelik bir sıcaklık ile güne başladı. Öğle saatlerine doğru sıcaklıklar artış gösterirken güneşli hava etkisini göstermeye devam ediyor. Öğle saatlerinde sıcaklıklar 15 dereceye kadar yükseliyor.  Akşam saatlerinde ise termometrelerde 9 derece civarına düşüş yaşanıyor.  

BURSA İÇİN YENİ HAFTADA SAĞANAK VE SICAKLIK UYARISI

Pazartesi gününde hava sıcaklığı gün içinde 22 dereceye kadar yükselirken şehir genelinde parçalı bulutlu hava yaşanıyor.

Salı gününde sıcaklıklar gün içinde 21 dereceyi gösterirken Bursa genelinde yağış etkili oluyor.

Çarşamba gününde ise sıcaklıklar 19 dereceyi gösterirken gök gürültülü sağanak yağış Bursa'da etkisini sürdürmeye devam ediyor

Perşembe günü dereceler 18'e kadar düşerken sağanak yağışlı ve kapalı hava haftanın dördüncü günün de Bursa'da etkili oluyor.  Sıcaklıklar ise gece yarısı 7 dereceye kadar düşüyor.

BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU 

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU

Başkan Ferhat Erol: Kestel kirliliğin pençesinden kurtulacak Başkan Ferhat Erol: Kestel kirliliğin pençesinden kurtulacak