Bursa'da görenler şoke oldu! Tavuk mu horoz mu? Bursa'da görenler şoke oldu! Tavuk mu horoz mu?

Meteoroloji Bursa için 14 Mart 2024 Perşembe günü hava durumu tahmin raporunu yayınladı.

Bursa güne 6 derecelik sıcaklıkla başladı. Sabah saatlerinde parçalı bulutlu güneşli gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru da parçalı bulutlu gökyüzü ile birlikte termometreler 10 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde şehir genelinde yine sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 15 derece seviyelerinde seyrini sürdürüyor.

Akşam saatlerinde devam eden sağanak yağış ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 10 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gece saatlerinde de etkisini sürdüren sağanak yağış geçişleri ile birlikte termometreler 9 derece seviyelerinde ölçülecek.

BURSA’DA SAĞANAK YAĞIŞ NE KADAR SÜRECEK?

Meteoroloji Bursa’da başlayan sağanak yağışın ne zamana kadar süreceğiyle ilgili yeni raporunu açıkladı. Rapora göre Bursa'da yağışın cumartesi gününe kadar sürmesi bekleniyor. 

Cuma (yarın): sabah saatlerinde sıcaklık 6 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 13 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Cumartesi: sıcaklık sabah saatlerinde 3 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde sağanak yağış geçişleri etkili olurken termometreler en yüksek 17 derece seviyelerinde ölçülecek.

Pazar: sabah saatlerinde termometreler 7 derece olarak ölçülürken gün içerisinde çok  bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 17 derece seviyelerinde ölçülecek.

BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU

BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU