Meteoroloji Bursa için 1 Mayıs 2024 Çarşamba günü hava durumu tahmin raporunu yayınladı.

Rapora göre; Bursa 13 derecelik sıcaklıkla güne başladı.

Öğle saatlerine doğru da bölgesel olarak yüzünü gösteren hafif sağanak yağış ile birlikte hava sıcaklığı 15 derece seviyelerinde ölçülüyor. Öğle saatlerinde yağış geçişleri etkisini sürdürürken termometreler 17 derece seviyelerinde… Akşam saatlerine doğru termometreler 18 derece olarak ölçülüyor.  Akşam saatlerinde parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 16 derece seviyelerinde…

‘Çok tartışılan’ karara, ‘Derhal’ dava açılıyor! ‘Çok tartışılan’ karara, ‘Derhal’ dava açılıyor!

BURSA’DA YAĞIŞ GEÇİŞLERİ SÜRÜYOR

Bursa için 5 günlük hava durumu raporuna göre ise;

Yarın hava sıcaklığı 13 derece seviyelerinde ölçülürken gün içerisinde yer yer hafif yağışlı ve çok bulutlu gökyüzü etkili olacak. Termometreler en yüksek 20 derece seviyelerinde...

Cuma günü gün içerisinde gökgürültülü sağanak yağış etkili olurken en düşük sıcaklık 13 derece, en yüksek sıcaklık ise 22 derece seviyelerinde ölçülecek.

Cumartesi sabah saatlerinde hava sıcaklığı 12 derece seviyelerinde... Gün içerisinde gökgürültülü sağanak yağış ve çok bulutlu gökyüzü etkili oluyor.

Pazar günü en düşük sıcaklık 11 derece iken en yüksek 17 derece olacak. Gün içerisinde gökgürültülü sağanak yağışlı hava etkisini sürdürüyor.

BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU

BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU