Meteoroloji Bursa için 13 Şubat 2024 Salı günü hava tahmin raporunu yayınladı. Bursa 11 derecelik sıcaklıkla güne başladı. 

Öğle saatlerine doğru da yer yer yağış sürerken çok bulutlu gökyüzü ile birlikte termometreler 10 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde şehir genelinde yağış geçişleri yer yer sürerken çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 14 derece seviyelerinde seyrini sürdürüyor. 

Bursaspor’da Adıyaman FK maç hazırlıkları son buldu Bursaspor’da Adıyaman FK maç hazırlıkları son buldu

Öğle saatleri sonrası 17 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerle birlikte yer yer sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzü etkili oluyor.

 Akşam saatlerinde yer yer yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 13 derece seviyelerinde ölçülüyor. 

SICAKLIK DÜŞÜYOR, YAĞIŞ SÜRÜYOR

Meteoroloji’nin 5 günlük hava tahmin raporuna göre Bursa genelinde hafta sonuna kadar yağış geçişleri yüzünü gösterirken termometrelerdeki düşüş de devam ediyor.

 (YARIN) sabah saatlerinde termometreler 8 derece olarak ölçülürken gün içerisinde yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 12 derece seviyelerinde ölçülecek.

(PERŞEMBE) termometreler sabah saatlerinde sıcaklık 7 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde yer yer sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 11 derece seviyelerinde ölçülüyor.

(CUMA) sıcaklık sabah saatlerinde 6 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde yer yer yağış geçişleri ve  çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 11 derece seviyelerinde ölçülecek.

(CUMARTESİ) sıcaklık sabah saatlerinde 6 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 11 derece seviyelerinde seyrediyor.

BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU 

BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU