Bursa’da akrabalar arasında çıkan kavgada silahlar konuştu Bursa’da akrabalar arasında çıkan kavgada silahlar konuştu

Meteoroloji Bursa için 18 Nisan 2024 Perşembe günü hava durumu tahmin raporunu yayınladı. Rapora göre Meteoroloji’nin Bursa için öğlen saatlerinde sağanak yağış uyarısında bulundu. 

Bursa 15 derecelik sıcaklıkla güne başladı. Öğle saatlerinde Bursa genelindeaz bulutlu ve güneşli gökyüzü etkisini gösterecek. Hava sıcaklığı ise 25 derece seviyelerinde ölçülüyor. Öğle saatleri sonrası  hava sıcaklığı düşecek  gökgürültülü sağanak yağış ve çok bulutlu bir gökyüzü şehre hakim oluyor. Akşam saatlerine doğru termometreler 19 derece seviyelerinde… Akşam saatlerinde  gökyüzü bulutlu  olurken birlikte termometreler 19 derecelerin altına doğru düşüyor.

HAFTA SONU YAĞIŞ VAR

Yarın  (Cuma) günü hava sıcaklığı sabah saatlerinde 10 derece, gün içerisinde termometreler en yüksek 25 derece seviyelerinde…

Cumartesi günü gökgürültülü sağanak yağış şehirde etkili olacak. Sıcaklık sabah saatlerinde 11 derece, En yüksek 21 derece seviyelerinde…

Pazar günü ise termometreler 8 derece olarak ölçülürken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 25 derece seviyelerinde ölçülecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ