Meteoroloji Bursa için hava durumu tahmin raporunu yayınladı. Bursa 12 derecelik bir sıcaklıkla güne başladı. Sabah saatlerinde sağanak yağış ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerinde şehir genelinde kuvvetli sağanak yağış etkili olmaya başlarken hava sıcaklığı 15 derece seviyelerinde ölçülüyor. Öğle saatleri sonrası 19 derece… Akşam saatlerine doğru termometreler 17 derece olarak ölçülüyor. Akşam saatlerinde de yağış geçişleri devam ediyor. Çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 15 derece seviyelerinde…

Bursa'da otomobilin çarptığı yaşlı adam ağır yaralandı Bursa'da otomobilin çarptığı yaşlı adam ağır yaralandı

METEOROLOJİ’DEN BURSA İÇİN YENİ HAFTA AÇIKLAMASI

Meteoroloji’nin Bursa için hazırladığı 5 günlük yeni hafta tahmin raporuna göre Bursa için saat verilerek kuvvetli yağış uyarısı da yapıldı.

Yarın sabah saatlerinde hava sıcaklığı 9 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte 20 derece seviyelerine kadar tırmanıyor.

Çarşamba: Sabah saatlerinde 10 derece olarak ölçülürken gün içerisinde termometreler çok bulutlu gökyüzüyle birlikte 24 derece seviyelerinde ölçülecek.

Perşembe günü ise sabah saatlerinde 11 derece olarak ölçülürken sağanak yağışlı ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 17 dereceyi gösterecek.

Cuma: Sabah saatlerinde sıcaklığı 5 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 18 derece seviyelerinde ölçülüyor.

BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU 

BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU