Meteoroloji Bursa için 26 Ocak 2024 Cuma günü hava durumu tahmin raporunu yayınladı.

Bursa  2 derecelik soğuk bir havayla güne başladı. Öğle saatlerinde şehir genelinde hafif yağış geçişler ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 7 derece seviyelerinde seyrini sürdürüyor.  Öğle saatleri sonrası 8 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerle birlikte yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzü yüzünü gösteriyor.  Akşam saatlerinde yer yer yağış ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 5 derece seviyelerinde ölçülüyor. 

BURSA'DA KARLA KARIŞIK YAĞIŞ...

YARIN sabah saatlerinde termometreler 1 derece olarak ölçülürken gün içerisinde yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 8 derece seviyelerinde ölçülecek.

PAZAR sıcaklık sabah saatlerinde buz kesen havayla birlikte 3 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde bölgesel olarak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle beraber termometreler 5 derece seviyelerinde ölçülecek.

PAZARTESİ sıcaklıklarda sabah saatlerinde eksi 2 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde yer yer karla karışık yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 5 derece seviyelerinde seyrediyor.

SALI termometreler sabah saatlerinde sıcaklık eksi 2 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde yer yer karla karışık yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 7 derece seviyelerinde ölçülüyor.

SAATLİK HAVA DURUMU 

Bursa Mudanya ilçesinde teknede yangın Bursa Mudanya ilçesinde teknede yangın

 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU