Meteoroloji Bursa için hava durumu tahmin raporunu yayınladı. Bursa 9 derecelik sıcaklıkla güne başladı. Öğle saatlerinde şehir genelinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 20 derece seviyelerinde seyrini sürdürüyor.  Akşam saatlerine doğru termometreler 17 derece olarak ölçülürken çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 11 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Bursa Mudanya'da miting gibi açılış Bursa Mudanya'da miting gibi açılış

BURSA’DA HAFTA SONU HAVA DURUMU NASIL?

Bursa genelinde termometreler hafta sonunda da 20 derece seviyelerindeki seyrini sürdürürken yağış için ise gün verilerek uyarı geldi.

YARIN sabah saatlerinde termometreler 6 derece olarak ölçülürken gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 21 derece seviyelerinde ölçülecek.

PAZAR sıcaklık sabah saatlerinde 7 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 21 derece seviyelerinde ölçülecek.

PAZARTESİ sıcaklık sabah saatlerinde 11 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 20 derece seviyelerinde seyrediyor.

SALI termometreler sabah saatlerinde sıcaklık 8 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde yer yer yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 18 derece seviyelerinde ölçülüyor.

BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU

BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU