Meteoroloji Bursa için hava durumu tahmin raporunu yayınladı. Bursa 5 derecelik bir sıcaklıkla güne başladı. Şehir genelinde sabah saatlerinde etkili olan sisli ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru da sisli ve çok bulutlu gökyüzü ile birlikte termometreler 6 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Öğle saatlerinde şehir genelinde puslu ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 11 derece seviyelerinde seyrini sürdürüyor.

Akşam saatlerinde parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 9 derece seviyelerinde ölçülüyor.

BURSA’YA FIRTINA VE SAĞANAK YAĞIŞ GELİYOR

Bursa’da sıcaklık önünüzdeki günlerde de yükselişini sürdürürken yarından itibaren kuvvetli rüzgar etkili olacak.

YARIN sabah saatlerinde termometreler 6 derece olarak ölçülürken gün içerisinde kuvvetli fırtınayla birlikte en yüksek sıcaklık 18 derece seviyelerinde ölçülecek.

CUMA sabah saatlerinde sıcaklık 13 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde sağanak yağış geçişleri etkili olurken çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık ise 19 derece seviyelerinde seyrediyor.

CUMARTESİ sıcaklık yeniden düşüşe geçiyor sabah saatlerinde 9 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde ise yer yer yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 15 derece seviyelerinde ölçülecek.

PAZAR termometreler sabah saatlerinde hava sıcaklığı 4 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 7 derece seviyelerinde ölçülüyor.

BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU

BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU

Bursa'da 100 bin konutluk kentsel dönüşüm Bursa'da 100 bin konutluk kentsel dönüşüm