Meteoroloji Bursa için hava durumu tahmin raporunu yayınladı. Rapora göre bugün sıcaklık sabit seyrederken yarından itibaren termometrelerde büyük düşüş olurken yağış uyarısı da yapıldı.

Bursa 13 derecelik bir sıcaklık ile güne başladı. Öğle saatlerine doğru da puslu ve parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 14 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde şehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 22 derece seviyelerinde ölçülüyor.

'Zirve'de karlar eridi, güneş ve rüzgar hakim 'Zirve'de karlar eridi, güneş ve rüzgar hakim

Öğle saatleri sonrası 27 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerin yanı sıra parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü etkili oluyor.

Akşam saatlerine doğru termometreler 21 derece olarak ölçülürken parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 19 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gece saatlerinde de az bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 17 derece seviyelerinde.

Bursa’ya yağış geliyor

Yarın sabah saatlerinde hava sıcaklığı 12 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde sağanak yağış geçişler etkili olurken çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 18 derece seviyelerine kadar tırmanıyor.

BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU

BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU