Meteoroloji Bursa için 27 Ocak 2024 hava durumu tahmin raporunu yayınladı. Bursa 2 derecelik bir sıcaklık ile güne başladı. Sabah saatlerinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı. Öğle saatlerinde şehir genelinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 6 derece seviyelerinde seyrini sürdürüyor. Öğle saatleri sonrası 8 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerle birlikte çok bulutlu gökyüzü yüzünü gösteriyor. Akşam saatlerinde yer yer karla karışık yağış ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 6 derece seviyelerinde ölçülüyor. 

BURSA'YA KAR NE ZAMAN GELECEK?

Bursa'da bugün akşam saatleri sonrası karla karışık yağış geçişleri yüzünü göstermeye başlayacak. Yeni haftanın ilk günü olan Pazartesi günü de Bursa'da kar yağışı yer yer yüzünü göstermesi bekleniyor.

YARIN sabah saatlerinde termometreler 3 derece olarak ölçülürken gün içerisinde karla karışık yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 5 derece seviyelerinde ölçülecek.

Bursa'da yağış kaç gün sürecek? (02 Mart 2024 Bursa hava durumu) Bursa'da yağış kaç gün sürecek? (02 Mart 2024 Bursa hava durumu)

PAZARTESİ sıcaklıklarda sabah saatlerinde eksi 2 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde bölgesel olarak kar yağışı geçişleriyle birlikte en yüksek sıcaklık 5 derece seviyelerinde seyrediyor.

SALI termometreler sabah saatlerinde sıcaklık 0 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 8 derece seviyelerinde ölçülüyor.

ÇARŞAMBA sıcaklık sabah saatlerinde buz kesen havayla birlikte 3 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde bölgesel olarak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle beraber termometreler 8 derece seviyelerinde ölçülecek.

SAATLİK HAVA DURUMU 

5 GÜNLÜK HAVA DURUMU