Meteoroloji Bursa için hava durumu tahmin raporunu yayınladı. Bursa 0 derecelik soğuk bir hava ile güne başladı.  Öğle saatlerinde şehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 5 derece seviyelerinde seyrini sürdürüyor.  Akşam saatlerinde de parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 4 derece seviyelerinde ölçülüyor. 

Çanakkale Yenice ilçesindeki deprem sonrası acı haber Bursa'dan geldi! 1 kişi hayatını kaybetti Çanakkale Yenice ilçesindeki deprem sonrası acı haber Bursa'dan geldi! 1 kişi hayatını kaybetti

BURSA İÇİN YENİ UYARILAR

YARIN sabah saatlerinde termometreler 0 derece olarak ölçülürken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 9 derece seviyelerinde ölçülecek.

PERŞEMBE sıcaklıklarda sabah saatlerinde 0 derece seviyelerinde ölçülüyor. En yüksek sıcaklık 9 derece seviyelerinde seyrediyor.

CUMA termometreler sabah saatlerinde sıcaklık 1 derece seviyelerinde ölçülüyor.

CUMARTESİ sıcaklık sabah saatlerinde 2 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle beraber termometreler 10 derece seviyelerinde ölçülecek.

 BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU

BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU