Meteoroloji Bursa için 23 Ocak 2024 Salı günü hava durumu tahmin raporunu yayınladı.

Bursa eksi 1 derecelik buz kesen bir havayla güne başladı. Öğle saatlerine doğru da puslu ve bulutlu gökyüzü ile birlikte dondurucu soğuk sürerken termometreler eksi 1 derece seviyelerinde seyrediyor. Öğle saatlerinde şehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 5 derece seviyelerinde seyrini sürdürüyor. Akşam saatlerinde az bulutlu gökyüzü yüzünü gösterirken termometreler 6 derece seviyelerinde ölçülüyor. 

BURSA'DA KAR TAHMİNİ DEĞİŞTİ, YAĞIŞ VE SOĞUK HAVA GELİYOR

Meteoroloji’nin yeni hava durumu tahmin raporunda soğuk havanın tüm hafta etkili olacağı belirtilirken, kar yağışı tahmini yerini yağmura bırakırken gün verilerek yeni uyarılar geldi.

YARIN sabah saatlerinde termometreler 0 derece olarak ölçülürken gün içerisinde puslu ve bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 9 derece seviyelerinde ölçülecek.

PERŞEMBE sıcaklık sabah saatlerinde 0 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde yer yer yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 12 derece seviyelerinde ölçülecek.

CUMA sıcaklıklarda sabah saatlerinde 3 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık ise 7 derece seviyelerinde seyrediyor.

Çanakkale Yenice ilçesindeki deprem sonrası acı haber Bursa'dan geldi! 1 kişi hayatını kaybetti Çanakkale Yenice ilçesindeki deprem sonrası acı haber Bursa'dan geldi! 1 kişi hayatını kaybetti

CUMARTESİ termometreler sabah saatlerinde hava buz keserken sıcaklık 0 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde yer yer yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 9 derece seviyelerinde ölçülüyor.

BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU

BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU