Antalya'da şaşırtan  bir olay meydana geldi. Kubağa avlayan yılana müdahale eden vatandaşlar kurbağayı kurtarıp yılana gözleme ve su ikram ettiler. Gözlemeyi yemeyen yılan, suyu ise kana kana içti. Anne terlikli müdahalenin anları sosyal medyada paylaşıldı, bazı sosyal medyada kullanıları bunu doğru bulmazken bazırları da takdir etti. 

Sosyal medyada paylaşılan ve Kepez Kent Ormanı’nda meydana geldiği belirtilen olayda, vatandaşlar, bir yılanın kurbağayı avladığını görünce cep telefonuyla kaydetmeye başladı.

Yılan, ağzıyla yakaladığı kurbağayı yuvasına çekmeye çalışırken, vatandaşlar ise kurbağayı kurtarıp kurtarmama konusunda kendi aralarında ilginç diyaloglara girdi. Yılan, avını tam yuvasına sokacağı sırada ise vatandaşlardan birisi kurbağayı terlik yardımıyla kurtardı.

Gaziantep Şehitkamil ilçesinde yabancı uyruklu şahıs tartıştığı dayısını öldürdü Gaziantep Şehitkamil ilçesinde yabancı uyruklu şahıs tartıştığı dayısını öldürdü

Vatandaşlar avından olan yılanı ise gözleme ve suyla beslemeye çalıştı. Yuvasından çıkan yılan gözlemeyi yemezken, kana kana su içti.