Teleferik kazası ile ilgili çok konuşulacak iddia! Emri veren kişiyi açıkladı Teleferik kazası ile ilgili çok konuşulacak iddia! Emri veren kişiyi açıkladı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından değerlendirmelerde bulundu.  "Milletin sandıkta gösterdiği irade tartışılamaz. İYİ Parti olarak yola çıkma gerekçemiz bunu sağlamaktır" diyen Akşener, "Milletin iradesini başımızın tacı bildik. Seçim süreci boyunca partimizi temsil eden tüm belediye başkan adaylarımıza, teşkilatlarımıza, gençlerimize, kadınlarımıza, üye ve gönüllülerimize bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi. 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, sandıktan çıkan sonuçların çok önemli olduğunu söylediği konuşmasında, "Türkiye Cumhuriyeti'nin demokratik bir devlet olma vasfı gereğince sorumluluğu alacağız. Muhasebemizi yapacağız. Bugünden sonra da milletimizin bize verdiği mesajı ve bizim için çizdiği istikamet doğrultusunda adımlar atacağız. En kısa sürede olağanüstü seçimli kongremizi toplayacağız" diye konuştu.