İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi'nde (BAM) temizlik personeli olarak çalışan 28 yaşındaki Recep Y. adliyedeki bankada çalışan ve takıntılı olduğu Serap K.'ya kabus yaşattı.İddiaya göre Recep Y., mart ayından itibaren Serap K.'ya sosyal medyadan mesaj atarak sürekli taciz etti. Evli ve 2 çocuk annesi Serap K.'nın kendisini istemediğini söylemesine rağmen cinsel içerikli mesajlarının dozunu arttıran Recep Y. taciz mesajlarını sürdürdü. Serap K., adliyede Recep K.'ya denk gelmemek için bankadan dışarı çıkamaz oldu. Her gün işe korku ve panikle gitmeye başlayan kadın, 27 Nisan'da hayatının şokunu yaşadı.

Muğla Bodrum ilçesinde kız çocuğu ile kadına ait çarşafa sarılıp iple bağlanmış cesetler bulundu Muğla Bodrum ilçesinde kız çocuğu ile kadına ait çarşafa sarılıp iple bağlanmış cesetler bulundu

TUVALETE KİLİTLEDİ, CİNSEL SALDIRIDA BULUNDU

Sabah'ın haberine göre adliyenin B Blok'unda tuvalete giden Serap K., kapı kilitleme sesi duydu. Arkasına baktığındaysa Recep Y.'yi gördü. Recep Y. bir anda kadına saldırarak kıyafetlerini çıkarmaya çalıştı. Serap K., yardım çığlıkları atarak tuvalet kabinine sığınmaya çalışsa da başarılı olamadı.

Kaçmayı başaran Serap K., Recep Y'den şikayetçi oldu. Saldırgan erkek, suçlamaları reddetti. Ancak kâbusu yaşayan kadın dilekçesine, mesajların görüntülerini de ekledi. Savcılık, şüphelinin kadına yönelik tuvalette cinsel saldırı girişiminde bulunduğunu ancak saldırının teşebbüs aşamasında kaldığını vurguladı. Recep Y.'ye 21 yıla kadar hapis talebiyle dava açıldı.