İstanbul'da trafikte bisikletiyle seyir halinde olan genç kadın, yanına yaklaşan bir aracın kendisini takip etmeye başladığını fark etti. Aracın özellikle önüne kırarak yavaş gitmeye başlamasından şüphelenen kadın, 4-5 km boyunca sürücünün kendisini geçmesine izin vermediğini belirtti.

IŞIKLARDA DURUNCA KAYDETTİ

O anlarda sürücünün dikiz aynasına yansıyan surat ifadesini görünce inanamayan genç kadın, Kartal'daki ışıklarda araç durduğunda cep telefonunu çıkarttı.

Bursa’da tır ağaca çarptı! Bursa’da tır ağaca çarptı!

Sürücü koltuğundaki adamın mastürbasyoın yaptığı anları kaydetti

SÜRÜCÜ KOLTUĞUNDA MASTÜRBASYON YAPIYORDU

Araç içerisindeki görüntüyü çeken bisikletli kadın, sürücü koltuğundaki adamın mastürbasyoın yaptığı anları kaydetti.

"Mastürbasyon yaptığını görünce şok oldum ve çok korktum" diyen genç kadın, o anları sosyal medyada paylaşınca adeta infial yarattı. Sosyal medyayı ayağa kaldıran olayı bisikletli kadın şu şekilde anlattı:

"Dikiz aynasından suratındaki ifadeyi görebiliyordum"

"DİKİZ AYNASINDAN SURAT İFADESİNİ GÖREBİLİYORDUM"

"Sabah bisikletimle Bostancı-Kartal istikametinde sağ şeritte ilerlerken videodaki aracın beni takip ettiğini fark ettim. Araç özellikle önüme geçip beni yavaşlattı. 4-5 km boyunca benim önümde kaldı ve onu geçmeyeyim diye direksiyonunu ara ara sağa sola kırıyordu ve sağdaki park için ayrılmış ceplere girip yavaşlıyordu. Bu sırada aracın dikiz aynasından suratındaki ifadeyi görebiliyordum. Ne yaptığını henüz anlamamıştım.

"Mastürbasyon yaptığını görünce şok oldum ve çok korktum"

"MASTÜRBASYON YAPTIĞINI GÖRÜNCE ŞOK OLDUM"

O sırada Kartal'da ışıklara takıldı ve telefonumu çıkarıp yan camdan ne yaptığını kaydetmek istedim. Mastürbasyon yaptığını görünce şok oldum ve çok korktum. Benim onu kaydettiğimi gördükten sonra takibi bıraktı ve hızla uzaklaştı."

Sosyal medyada olay yaratan görüntüler sonrası sapık sürücüye tepki yağarken, "Hadım etseler üzülmem" yorumları dikkat çekti.