İstanbul Esenler’de Menderes Mahallesi 301. Sokak üzerindeki dönerci dükkanında çalışan kurye ile cadde üzerindeki araç sürücüsü arasında maddi hasarlı trafik kazası yaşandı. Olay sonrası kurye, motosikleti ile uzaklaşırken sepetteki firma isminden nerede çalıştığını gören araç sürücüsü, motokuryeyi takip etmeye başladı. Bir süre sonra adam, döner dükkanına gelerek kurye ile tartışmaya başladı.

AW189785_03

Tornavida ile saldırdı

Kaza sonrası kuryenin kaçtığını söyleyen adam ile aralarındaki tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü. Kavga sırasında kurye, elindeki tornavida ile vurup adamı ağır yaralayarak dükkandan kaçtı.

AW189785_01

Şanlıurfa’da 5 kamyon bozuk gıda ürünü ele geçirildi ve imha edildi Şanlıurfa’da 5 kamyon bozuk gıda ürünü ele geçirildi ve imha edildi

Hayatını kaybetti

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ağır yaralanan adam, ambulansla hastaneye kaldırılırken yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Dükkana gelen olay yeri inceleme ekipleri çalışma yaptı. Polis ekiplerinin konu ile ilgili incelemesi devam ediyor.