Pamukkale'de Asmalıevler Mahallesi'nde bulunan bir apartta kalan Pamukkale Üniversitesi'nde okuyan S.Y. (20), iddiaya göre pencereden kendisini izleyen bir kişiyi görünce paniğe kapılarak, durumu ailesine haber verdi. Sonrasında apart sahibinden yardım isteyen genç kız, güvenlik kameralarını incelediklerinde karşılaştığı manzara karşısında şoke oldu.

ÇAREYİ TAŞINMAKTA BULDU

Bir kişinin yaklaşık 2 ay boyunca hemen hemen her gece, pencerenin önüne gelerek perdede kalan boşluktan genç kızın odasını izlediği tespit edildi.

Güvenlik kamerası kayıtlarını ev sahibiyle birlikte karakola teslim eden genç kız, röntgenciden şikayetçi oldu. Yaşadığı korku nedeniyle uyuyamaz hale gelen S.Y., çareyi evden taşınmakta buldu.

Kamera kayıtlarından eşkali belirlenen şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı. Röntgencinin yaklaşık 2 ay devam eden tacizleri, apartın güvenlik kamerasıyla görüntülendi.

Ankara Altındağ ilçesinde silahlı kavga: 2 ölü Ankara Altındağ ilçesinde silahlı kavga: 2 ölü

BİRİLERİ GELİNCE PANİĞE KAPILMIŞ

Her gece S.Y.’nin kaldığı zemin kattaki dairenin önüne gelen tacizcinin, pencereye yaklaşarak içeriyi izlediği, yoldan birileri geçince panikle uzaklaşarak sonra tekrar gelip izlemeye devam ettiği anlar görüntülerde yer aldı.