Cumhur İttifakı Osmangazi Belediye Başkan Adayı Mustafa Dündarseçim çalışmaları kapsamında Nilüfer Köylü Pazarı esnafı ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Esnafın sıkıntılarına kulak veren Başkan Dündar, pazardaki sorunların ve eksiklerin giderilmesi noktasında da esnaf ile fikir alışverişi yaptı.

Nilüfer Köylü Pazari (6)

Yeniden Osmangazi Belediye Başkanı seçilmesi yönünde temennilerde bulunan vatandaşlara teşekkür eden Dündar, seçilmesi durumunda hem çarşı bölgesi hem de tüm Osmangazi için yapacak çok işlerinin olduğunu ifade etti.

Nilüfer Köylü Pazari (3)

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın seçim irtibat ofisi açıldı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın seçim irtibat ofisi açıldı

Osmangazi Belediyesi’nin yaptığı yatırımlar ile Çarşı ve Hanlar Bölgesi’nin önemli bir değer kazandığını ifade ede Dündar, “Osmangazi Belediyesi olarak bölgede gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla bir yandan tarihi mirası ayağa kaldırırken, bir yandan da ticaret hayatını yeniden eski ihtişamlı günlerine döndürdük. Çarşımızın hak ettiği değeri yeniden kazanması için inşallah önümüzdeki dönemde de çalışmalarımıza devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Nilüfer Köylü Pazari (1)