Epsa Yalıtım, Ocak ayının sonunda Kuzey Kıbrıs’ta düzenlediği yıllık bayi toplantısı kapsamında yeni ürünleri QUADROFLEX markasının lansmanını gerçekleştirirken 2023 yılı değerlendirmesi ve 2024 yılı hedeflerini paylaşmak için Türkiye genel bayileriyle bir araya geldi.

WhatsApp Image 2024-02-03 at 11.40.27

İlk kez görücüye çıkan QUADROFLEX bayilerin büyük ilgisini ve beğenisini toplamayı başardı. Şirket yetkilileri, binalarda su yalıtımı, bina güçlendirme ve endüstriyel zemin kaplamaları alanında yenilikçi çözümler sunan QUADROFLEX’in inşaat sektöründe yeni bir dönemi başlatacağını ifade ettiler.

Kahramanmaraş'ta deprem oldu! Kahramanmaraş'ta deprem oldu!

WhatsApp Image 2024-02-03 at 11.40.27 (1)

"İnşaat sektöründe yeni bir dönemi başlatmanın mutluluğunu yaşıyoruz"

EPSA Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir QUADROFLEX’in inşaat sektörüne yenilikçi çözümler sunduğunun altını çizdiği açıklamasında, “Nitelikli ve teknik yapı kimyasalları üreten markamız QUADROFLEX ile özellikle binalarda su yalıtımı, bina güçlendirme ve endüstriyel zemin kaplamaları alanında yenilikçi çözümler sunuyoruz. QUADROFLEX markamızın ürünleri ile özetle yapıların daha dayanıklı ve sürdürülebilir olmasına olanak sağlıyor, inşaat sektöründe yeni bir dönemi başlatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca iç pazarda güçlü bir şekilde yolumuza devam ederken birçok ülkeye de ihracat gerçekleştirerek ürünlerimizi dünya pazarına sunuyoruz. EPSA Yalıtım güçlü geçmişiyle, yeni markalarıyla ülke ekonomisine katkı sağlamayı sürdürecek” şeklinde konuştu.

 WhatsApp Image 2024-02-03 at 11.40.26 (1)

Epsa Yalıtım Bayi temsilcileri Kıbrıs’ın keyfini çıkardı

Elexus Hotel'de 4 gün süren bayi toplantısında Kıbrıs’ın keyfini çıkaran Epsa Yalıtım Bayi temsilcileri etkinlikler kapsamında; yeni ürün tanıtımı, satış performanslarının değerlendirilmesi ve pazarlama stratejileri üzerine gerçekleşen toplantıların dışında Kuzey Kıbrıs Şehitliği ziyareti ile şehrin tarihi kimliği ve kültürel mirasını yakından inceleme fırsatı buldular.