Eşref Aydemir/ Sosyal TV

CHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Bursa’da seçim koordinasyon merkezinde yeni bir açıklama yaptı.

"Sonuçlar sevindirici"

Bozbey, önde olduklarını belirterek, “Son oy sayılıp, ıslak imzalı tutanakla seçim kurullarına teslim edilinceye kadar görev başında olacaklar. İlk veriler gelmeye başladı. Bursa gülümseyecek merak etmeyin. Şu ana kadar açılan sandıklara göre öndeyiz. Az sonra oranları da vereceğiz. Üstelik 2019’da bize oy vermemiş olan mahallemizden gelen sonuçlarda önde olmamız takdire şayan. Şu anda yolun başındayız. Gece uzun olacak. Saat saat, bize gelen ıslak imzalı sonuçları Bursalılarla paylaşmaya devam edeceğiz. Son oy sayıldıktan sonra da Bursa tümüyle gülümseyecek. Şimdilik sizlere teşekkür ediyorum. Önümüzdeki saatlerde görüşmek üzere”” dedi.

Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren teşekkür ziyaretlerine başladı Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren teşekkür ziyaretlerine başladı

CHP Bursa İl Başkanı Nihat Yeşiltaş da, sandıklardaki görevlilere teşekkür ederek, sandılara sahip çıkmaları çağrısında bulundu.