Bursa'da dört bacaklı civciv görenleri şaşırtıyor Bursa'da dört bacaklı civciv görenleri şaşırtıyor

GÜLİN ÖZDEMİR / SOSYAL TV 

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, bir dizi ziyaretler için Bursa’ya geldi. İlk ziyaretini Bursa Valiliği’nde gerçekleştiren Yılmaz’ın ikinci durağı, Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Tarihi Hanlar Bölgesi oldu. 

Cevdet Yılmaz’a Bursa Valisi Mahmut Demirtaş, AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, AK Parti Bursa Milletvekilleri eşlik etti.

Hanlar Bölgesi’nde basın açıklaması gerçekleştiren Cevdet Yılmaz, “Bugün Bursa’da valiliğimizi ziyaret ettik. Şimdi Bursa’nın önemli projesi olan Hanlar Bölgesi’ndeyiz. Alinur Başkan bazı başkanlar gibi bu projeyi unutmadı ve tarihi hayata geçirdi.  Ben kendilerine teşekkür ediyorum. Başkanımız buranın eski halini gösterdi. Eski hali gerçekten kötü. Başkanımız burada tarihi dokuyu ortaya çıkardı. Bazen yıkarak bazen yaparak övünüyoruz. Burası şehre ayrı bir kimlik ve güZellik katıyor. Böyle projelerin tüm Türkiye’de yaygınlaşması lazım. Tarihi dokunun oraya çıkarılması lazım. Tarihi mirasımızın aktarılmasında da önemli olduğunu düşünüyorum. Bu çalışma aynı zamanla geçmiş ve geleceği bütünleştiriyor. AK Parti böyle projeler yaptı. Tarihi kimliğine sahip çıktı. Bunun bir yansımasını daha burada görüyoruz. Biz güçlü bir tarih şuuruyla geleceğe yürümeye devam edeceğiz. Bursa halkının desteği ile Alinur Başkanımız inşallah yeni dönemde de böyle güzel çalışmalar yapacak. Biz de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Alinur Başkanımızın arkasındayız. El birliği, akıl birliği ile geleceğe yürüyeceğiz. Ben tekrar emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Burada bulunmaktan, bu güzel ortamı solumaktan mutluluk duyuyorum” şeklinde konuştu.

WhatsApp Image 2024-03-21 at 15.37.52WhatsApp Image 2024-03-21 at 15.39.58WhatsApp Image 2024-03-21 at 15.41.04