Meteoroloji Bursa için 26 Nisan 2024 Cuma günü hava durumu tahmin raporunu yayınladı. Rapora göre bugün için saat verilerek yağış uyarısı yapıldı. Öte yandan hafta sonu ve yeni haftada yağış geçişleri görülecek.

Bursa 12 derecelik sıcaklıkla güne başladı. Öğle saatlerinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 21 derece seviyelerinde ölçülüyor. Akşam saatlerine doğru hava sıcaklığı 20 derece olarak ölçülürken gökgürültülü sağanak yağış görülecek. Akşam saatlerinde parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 16 derece seviyelerinde...

BURSA İÇİN HAFTA SONU VE YENİ HAFTADA HAVA DURUMU?

Bursa'da yarın hava sıcaklığı sabah saatlerinde 11 derece seviyelerinde ölçülüyor. En yüksek sıcaklık 25 derece seviyelerinde...

Pazar günü gün içerisinde gökgürültülü sağanak yağışlı hava etkili olurken termometreler en düşük 12 derece, en yüksek 19 derece seviyelerinde ölçülecek.

Pazartesi günü sabah saatlerinde sıcaklık 13 derece iken termometreler en yüksek 19 dereceyi gösterecek. Şehir genelinde gökgürültülü sağanak yağış ve çok bulutlu gökyüzü hakim oluyor.

Salı günü işe gökgürültülü sağanak yağışlı ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 21 derece en düşük ise 13 derece olacak.

BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU

Belediye 21 parça taşınmazı satışa çıkarıyor Belediye 21 parça taşınmazı satışa çıkarıyor

BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU