Meteoroloji Bursa için hava durumu tahmin raporunu yayınladı. Yağış ile ilgili saat ve gün verilerek de kuvvetli yağış uyarısı yapıldı.

Meteoroloji’nin Bursa raporuna göre; Bursa bugün 13 derecelik sıcaklıkla güne başladı. Sabah saatlerinde yer yer hafif yağış geçişleri etkili oldu.

Öğle saatlerinde Bursa genelinde de hafif yağış geçişleri yer yer etkili oluyor. Çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 17 derece seviyelerinde… Akşam saatlerinde doğru termometreler 18 derece olarak ölçülüyor. Hafif sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor.

BURSA İÇİN KUVVETLİ YAĞIŞ YOLDA

Bursa’da yağış geçişleri hafta sonuna kadar etkisini artırarak devam edecek.

Bursa'ya uluslararası ödül Bursa'ya uluslararası ödül

Yarın gün içerisinde sağanak yağışlı ve çok bulutlu gökyüzü etkili olurken hava sıcaklığı sabah saatlerinde 11 derece olarak ölçülüyor. En yüksek 22 derece seviyelerinde ölçülecek.

Cumartesi sabah saatlerinde sıcaklık 11 derece iken en yüksek 19 derece seviyelerinde… Gün içerisinde kuvvetli gökgürültülü sağanak yağış uyarısı yapıldı.

Pazar günü ise gün içerisinde bölgesel hafif sağanak yağış etkili olacak. Sabah saatlerinde termometreler 11 derece en yüksek sıcaklık 18 derece seviyelerinde…

BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU

BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU