Bursa İl Emniyet Müdürlüğü 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında trafiğe kapanan yollar hakkında uyarıda bulundu.

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"30 Ağustos Pazartesi günü Atatürk Anıtı önünde 07.00'da, 30 Ağustos Zafer Bayramının 99. yıldönümü kutlamaları başlayacağından;

Altıparmak Caddesi çıkış, Devlet Hastanesi önünden Çakırhamam istikameti - Temiz Caddesi - Çakırhamam Kavşağı - Fomara Kavşağı - Varyant Altı Zafer Plaza Lambalar - Cemal Nadir Caddesine çıkış - Atatürk Caddesi'ne çıkan bağlantı yolları - Gökdere Meydanı'ndan Setbaşı çıkış ve Şenöz Kavşağından Atatürk Caddesi istikameti ile İnönü Caddesi İniş istikametleri; tören öncesinde ve törenler esnasında, törenler bitinceye kadar yaya ve araç trafiğine kapatılacaktır.

Osmangazi Belediyesi'nde en düşük işçi maaşı 9 bin 230 oldu Osmangazi Belediyesi'nde en düşük işçi maaşı 9 bin 230 oldu

30 Ağustos Pazartesi günü Atatürk Anıtı önünde 08.00' da yapılacak çelenk sunma ve tören esnasında; Atatürk Caddesi - İnönü Caddesi ile Setbaşı istikametleri bağlantı yollarının kullanılmaması;

ALTERNATİF GÜZERGAHLAR

Sürücülerimiz tören süresince, Batı tarafından merkez istikamete geçmek isteyen araç sürücülerinin Dikkaldırım Zübeyde Hanım Doğumevi Kavşağı - Oğullu Caddesi - İzmir Yolu - Gençosman Kavşağı -Ankara Yolu - Gökdere istikametlerini kullanmalarının uygun olacağı değerlendirilmektedir.

Basına ve Kamuoyuna saygı ile duyurulur."