Bursa’da hava durumu nasıl? Meteoroloji Bursa için 2 Şubat 2024 Cuma günü hava durumu tahmin raporunu yayınladı. Yeni hav durumu tahmin raporunda bugün için sıcaklık, hafta sonu için ise gün verilerek yağış geçişi uyarısı geldi.

Bursa 1 derecelik soğuk bir hava ile güne başladı. Öğle saatlerine doğru da puslu ve çok bulutlu gökyüzü ile birlikte soğuk hava sürerken termometreler 2 derece seviyelerinde seyrediyor. Öğle saatlerinde şehir genelinde puslu ve bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 7 derece seviyelerinde seyrini sürdürüyor.  Akşam saatlerinde de çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 6 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gece saatlerinde ise yer yer hafif yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 6 derece seviyelerinde ölçülecek.

BURSA’DA HAFTA SONU VE YENİ HAFTADA HAVA DURUMU NASIL?

Bursa’da hava durumu tahmin raporuna göre tüm hafta etkili olan soğuk havanın ardından hafta sonunda yer yer hafif yağış geçişleriyle birlikte sıcaklıkta birkaç derecelik yükselişler yaşanacak.

YARIN sabah saatlerinde termometreler 5 derece olarak ölçülürken gün içerisinde yer yer yağışlı ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 10 derece seviyelerinde ölçülecek.

PAZAR sıcaklık sabah saatlerinde 1 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 12 derece seviyelerinde seyrediyor.

PAZARTESİ termometreler sabah saatlerinde sıcaklık 5 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 17 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Bursa’da yeni girişimci başvuruları alınmaya başlandı Bursa’da yeni girişimci başvuruları alınmaya başlandı

SALI sıcaklık sabah saatlerinde 7 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle beraber termometreler 20 derece seviyelerinde ölçülecek.

BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU

BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU