Hatay Payas ilçesinde intihar etmek için atlayan şahıs, başkasının üzerine düştü Hatay Payas ilçesinde intihar etmek için atlayan şahıs, başkasının üzerine düştü

Bursa’da polis ekiplerini de şok eden olay. Uyuşturucu ticareti yapılan bir ev baskın yapan polisler evin imlathane olarak kullanıldığını tespit etti. Ev görünümlü uyuştutucu imlathanede şüpheliler suçüstü yapıldı.   Teknik ve fiziki takibin ardından harekete geçen ekipler, düzenlenen operasyonda; 75 kök Hint keneviri, 20 gram skunk, 175 gram kurutulmaya bırakılmış skunk ve 2 adet hassas terazi ele geçirdi.
Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu ticareti yapan İ.K.’yi adım adım takip etti. Şüphelinin bulundu evde uyuşturucu imalatı yapıldığı da tespit edildi. Yapılan teknik ve fiziki takibin ardından düğmeye basan ekipler şafak vakti düzenlenen operasyonda, 75 kök Hint keneviri, 20 gram skunk, 175 gram kurutulmaya bırakılmış skunk ve 2 adet hassas terazi ele geçirilirken, şüpheli ise kıskıvrak yakalandı. Öte yandan, şüphelinin evin bir odasını uyuşturucu imalathanesine çevirdiği görüldü. Nefes kesen operasyon kameraya yansırken, İ.K. emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecek.