Bursa'da CHP Yıldırım İlçe Başkanı İlhami Gün, Yıldırım ilçesinde mahalle sorunlarını yerinde görmek amacıyla, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte muhtar ziyaretlerine başladı.

WhatsApp Image 2024-05-17 at 16.43.27

İlk olarak Millet Mahallesi Muhtarı Metin Sezer'i daha sonra Vatan Mahallesi Muhtarı Cumhur Güzelaslan ve Sakarya Mahallesi Muhtarı Arif Yaman'ı ziyarete giden CHP İlçe Başkanı İlhami Gün ve ekibi, tüm sorun ve önerileri dikkatle dinledi, tek tek not aldı.

WhatsApp Image 2024-05-17 at 16.43.28

Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi Haziran Ayı Toplantısı gerçekleşti Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi Haziran Ayı Toplantısı gerçekleşti

“Sorunları ilgili kurumlara ileteceğiz”

3 mahalle muhtarını ziyaret eden CHP Yıldırım İlçe Başkanı hemen hemen tüm mahallelerde en önemli sorunun altyapı, elektrik ve sosyal etkinlik altyapı eksikliği olduğunu söyledi. 

WhatsApp Image 2024-05-17 at 16.43.28 (3)

CHP Yıldırım İlçe Başkanı İlhami Gün, "Mahallelerimizde alt yapı yok. Elektrik, telefon ve internet hatları yetersiz. Kapasitelerin mutlaka arttırılması gerekiyor. Ayrıca mahallelerimizde sosyal alan eksikliği var. Vatandaşlarımız vakit geçirecek yer bulamamaktan şikayetçi. Madde kullanımı ve satışınında olduğu bazı mahalelerde halkımız bununla ilgili tedbirlerin alınmasını istiyor. Yapmış olduğumuz ziyaretlerde her mahallemizin sorun ve beklentilerini tek tek not aldık. Bu sorunların çözümü konusunda ilgili kurumlara dilekçelerle başvuracağız ve yapılan çalışmaları takip edip sonuçlandırılmasını isteyeceğiz. Bu çalışmalarımızın sonuçlarını da Yıldırımlı hemşehrilerimizle paylaşacağız. Unutulduğunu hisseden hiçbir vatandaşımızı unutmayacağız. Yıldırım gücüyle tüm sorunları rahatlıkla çözebilecek güçte. Yeterli doğru planlamalarla güçbirliği oluşturalım” dedi.