Bursa'da Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nilüfer, Gemlik ve Mudanya Belediye Başkanı adayları belli oldu.

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz ve Gemlik Belediye Başkanı Uğur Sertaslan'ın yerel seçimde aday olmayacakları  açıklanmıştı. 

Adaylar belli oldu

Nilüfer Belediye Başkanlığı için Şadi Özdemir, Gemlik Belediye Başkanlığı için Şükrü Deviren, Mudanya Belediye Başkanlığı için Deniz Dalgıç aday olarak gösterildi.

CHP Nilüfer Belediye Başkanı Adayı Şadi Özdemir

Bursa 21. Kitap Fuarı ziyaretçi akınına uğradı Bursa 21. Kitap Fuarı ziyaretçi akınına uğradı

Gemlik Belediye Başkan Adayı Şükrü Deviren

Mudanya Belediye Başkan Adayı Deniz Dalgıç

"Artık 17 ilçemizde birlikte çok çalışarak sahada olma zamanı"

Üç ismin adaylığının açıklanmasının ardından bir açıklama yapan CHP Bursa İl Başkanı Nihat Yeşiltaş, “Parti Meclisimizin Gemlik, Mudanya ve Nilüfer ilçelerimizde belediye başkan adaylığı için açıkladığı isimler partimize ve Bursa'mıza hayırlı olsun. Bugün PM’den çıkan isimlerle birlikte Bursa’da 17 ilçemizin belediye başkan adayı belli oldu. CHP’li Gemlik, Mudanya ve Nilüfer ilçelerimizde bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sosyal belediyecilik uygulamalarıyla, doğru hizmetlerle vatandaşlarımızı gülümsetmeye devam edeceğiz. Artık 17 ilçemizde birlikte çok çalışarak sahada olma zamanı. Adaylarımız heyecanlı ve kazanmaya odaklanmış durumdalar. Bundan sonra her adımı birlikte atarak, adaylarımız ve örgütlerimizle Bursalılara bekledikleri zaferi yaşatacağız. Bursa’da Büyükşehir’i ve tüm ilçe belediyelerini kazanarak kentimizin tamamında hizmet vereceğiz. Hep söylediğimiz gibi biz çok çalışacağız, kazanan Bursa olacak. 31 Mart akşamı tarihi bir zafer kazanmak için sahada olmaya, vatandaşlarımıza sosyal, halkçı belediyeciliği anlatmaya devam ediyoruz. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mustafa Bozbey, ilçe belediye başkan adaylarımız ve örgütümüzle bir arada 31 Mart’tan itibaren Bursa'mızı sosyal belediyecilik ile gülümseteceğiz” şeklinde konuştu.