CHP Bursa bayramlaşıyor CHP Bursa bayramlaşıyor

Bursa Karacabey ilçesi Esentepe Mahallesi'nde bir kişi 25 ayrı firmadan sipariş verdi. Sipariş teslimatına çıkan kuryeler evin önünde toplanınca, olay anlaşıldı. Siparişi veren kişinin ise adreste yaşamadığı öğrenildi.

"Benim adıma başka birileri sipariş veriyor"

Sipariş için gelen kuryeler adrese geldiklerinde kimse kapıyı açmayınca telefonla ulaşılan kişi “Ben kimseye sipariş vermedim. Benim adıma başka birileri sipariş veriyor. Lütfen kimse dikkate almasın” diye cevap verdi.

"İnşallah bunu yapan hak ettiği cezayı alır"

Yaşanan duruma kuryeler tepki gösterirken, döner salonu işletmecisi Ahmet Göçtürk, “Zaten maliyetlerin yüksek olmasından dolayı zor şartlar altında hizmet vermeye çalışıyoruz. Bu durumu bir şaka olarak gören şahıs bizi ne kadar zarara soktuğunun farkında değil sanırım. Alın terimiz ve emeğimizle bu şekilde alay edilmesini hiç doğru bulmuyoruz. İnşallah bunu yapan hak ettiği cezayı alır” şeklinde konuştu.
Öte yandan, sipariş verilen telefonun sahibi 18 yaşındaki Arda O. isimli gencin sanal ortamda oynadığı oyundan adres ve telefon bilgilerinin ele geçirilmesiyle hakkında asılsız ihbar ve siparişlerde bulunulduğu gerekçesiyle babası Soner O. ile birlikte Karacabey İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek şikayetçi olduğu öğrenildi.