Bursa İnegöl ilçesinde Akhisar Mahallesi Karalar yolu caddesinde müteahhit baba Mehmet G.(47), 4 yaşındaki oğlu Ali Furkan'ı da alıp aracıyla yapımı devam eden site inşaatını incelemeye gitti. Çocuk araçta oturacağını söyleyip şantiye alanına gitmedi.

AW219122_02
Bir süre sonra şantiyedeki incelemenin ardından aracın kapısını açan baba, çocuğunu hareketsiz buldu. Baba hareketsiz yatan çocuğu bir türlü uyandıramadı.

AW219122_03

Şırnak Güçlükonak ilçesinde güvenlik korucuları trafik kazası geçirdi: 1 şehit, 4 ağır yaralı Şırnak Güçlükonak ilçesinde güvenlik korucuları trafik kazası geçirdi: 1 şehit, 4 ağır yaralı

4 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti

Çocuk özel araçla özel bir hastanenin acil servisine getirildi. Solunumu olmayan çocuk, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Ölümü öğrenen yakınları uzun süre gözyaşı döktü. Çocuğun cenazesi savcılık incelemesinin ardından kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Adli Tıp kurumuna gönderildi.

AW219122_01
Bursa'da bugün hava sıcaklığının 36 dereceye kadar çıktığı, araç içindeki sıcaklığın ise 50 dereceyi geçtiği kaydedildi. Öte yandan uzmanlar, çocukların otomobil içinde camlar kapalı halde bırakılmaması gerektiğine dikkat çektiler.