İstanbul Beyoğlu’nda Hacıahmet Mahallesi Yokuşbaşı Sokak’ta aileleri arasında husumet olduğu öğrenilen Özgür N. ve eşi Sevilay N. evde tartışmaya başladı.

Maltepe'de iş yeri yangını Maltepe'de iş yeri yangını

AW075192_03

Cinnet geçiren Özgür N. (33), silahla önce eşi Sevilay N.'yi (40), sonra da çocukları 9 yaşındaki Özgür Buğra, 7 yaşındaki Hezdar Alaz ve 4 yaşındaki Çınar Ali’yi başından vurdu.

AW075192_05

Anne ve 3 çocuğu olay yerinde hayatını kaybetti

Özgür N. olayın ardından kendini de vururken, ihbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri evin çevresinde güvenlik önlemi aldı.

AW075192_04

Sağlık ekipleri anne ve 3 çocuğun olay yerinde hayatlarını kaybettiklerini belirledi. Ağır yaralanan Özgür N. ise hastaneye kaldırıldı.

AW075192_07

Yakınları sinir krizi geçirdi

Olay yerine gelen ailenin yakınları sinir krizi geçirdi. Mahalle sakinleri ve polis ekipleri, sinir krizi geçiren çiftin yakınlarını sakinleştirmek için yoğun çaba harcadı.

AW075192_01

Tedbir amacıyla olay yerine çevik kuvvet ekipleri sevk edildi. Savcının incelemelerinin ardından olay yeri inceleme ekipleri evde uzun süre çalışma yaptı. Ekiplerin çalışmalarının ardından anne ve çocukların cansız bedenleri cenaze arabası ile Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.

AW075192_02

Baba Özgür N.'nin ise hastanede tedavisinin sürdüğü ve durumunun ağır olduğu öğrenildi. Polis ekiplerinin olayla ilgili çalışmaları sürüyor.