Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren teşekkür ziyaretlerine başladı Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren teşekkür ziyaretlerine başladı

GÜLİN ÖZDEMİR / SOSYAL TV 

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Mahalli İdareler Genel Seçimi için oyunu Gümüştepe İlkokulu -Ortaokulu’nda kullandı. Oy kullanmaya eşi Sevinç ve kızı Sıla Aktaş ile birlikte gelen Başkan Aktaş, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı.

Basın mensuplarına açıklama yapan Başkan Aktaş, seçimlerin hayırlı olmasını dileyerek sözlerine başladı. 
Başkan Aktaş, “Bugün bir vatandaş olarak geldik eşim ve kızım ile birlikte oyunuzu kullandık. Bana eşlik eden tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Temennimiz sakine bir şekilde vatandaşların oylarını kullanacağı bir seçim olması. 5 yıl içerisinde şehrimizi yöneteceğimiz başkanlarımızı be meclis üyelerimizi seçeceğiz. Tecrübemiz ve bilgi birikimimiz var. Bu süreci takip eden tüm basın mensupları arkadaşlarımıza da teşekkürlerimi iletiyorum. Partilerde ve parti meclislerinde sürecin takibi için ak parti binamızda takip programı yaptık. Bahar havasında herkes oyunu kullanmaya geliyoruz Allah utandırmasın” şeklinde konuştu.

WhatsApp Image 2024-03-31 at 11.52.01WhatsApp Image 2024-03-31 at 11.52.06