Nilüfer Belediyespor Hentbol Takımı öğrencilerle buluştu Nilüfer Belediyespor Hentbol Takımı öğrencilerle buluştu

BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Şakir, beraberinde yönetim kurulu üyeleri 31 Mart Yerel Seçimlerinde Osmangazi Belediye Başkanlığı görevine başlayan Erkan Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette BALKANTÜRKSİAD’ın çalışmaları hakkında Başkan Erkan Aydın’a bilgiler veren Fatih Şakir, BALKANTÜRKSİAD’ın kardeş coğrafyalarla ülkemiz arasındaki tarihi ve kültürel bağlar ile ekonomik ilişkileri de güçlendirecek faaliyetleriyle Bursa’nın en aktif sivil toplum örgütlerinden biri olduğunu belirtti.

Balkan kökenli nüfusun, kültürel zenginlikleri ile Türkiye’nin en özel şehirlerinden biri olan Bursa’ya güç kattığını vurgulayan Fatih Şakir, “Bizler de Balkan kökenli iş insanları olarak gerek ekonomik faaliyetlerimiz, gerekse de kardeş coğrafyalar arasındaki bağların güçlenmesi adına çalışmalarımızla Bursamıza hizmet etmeye gayret ediyoruz. Bu yolda bizlere destek veren tüm kurum ve kuruluşlarımıza, iş dünyamızın temsilcilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın da sözlerine ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek başladı. Bursa’ya ve Bursa’nın kalbi Osmangazi’ye hizmet etmek için çıktıkları bu yolda şehre değer katacak her çalışmanın yanında olacaklarını ifade eden Erkan Aydın, “Bursamıza hizmet yolunda her türlü iş ve fikir birliğine açık olacağız” şeklinde konuştu.

Ziyarette, BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Şakir, Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın’a teşekkür plaketi takdim etti.